Pirkinių krepšelis

Atsiskaitymo būdai

Dėmesio! Visos prekių ir (arba) paslaugų kainos elektroninėje parduotuvėje www.SportoTechnika.lt nurodytos eurais, su PVM. Pardavėjas įsipareigoja pateikti PVM sąskaitą-faktūrą klientui el. paštu darbo dienomis ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo akimirkos, kai Pirkėjas atsiima Prekes arba Pardavėjas perduoda Prekes kurjeriui. Pardavėjas (UAB "Sporto technika", įm. k. 300135944) yra PVM mokėtojas (PVM m. k. LT100014451817). Pardavėjas užsakymus pradeda vykdyti tik gavęs pilną arba dalinį užsakymo apmokėjimą. Praėjus 2 (dviem) dienoms (48 val.) nuo užsakymo patvirtinimo ir jo neapmokėjus, užsakymas automatiškai anuliuojamas.

1. Atsiskaitymas internetinės bankininkystės pagalba (Lietuvoje veikiantys bankai)

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą galėsite pasirinkti vieną iš bankų (SEB bankas, Swedbank, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, Luminor Bank AS, Citadele bankas, Lietuvos kredito unija, Revolut Bank, Paysera LT) ir atlikti įprastinį atsiskaitymą naudojantis internetine bankininkyste. Užsakymas bus pradėtas vykdyti po apmokėjimo patvirtinimo. Mokėjimo įskaitymo laikas – iki 5 min.

2. Atsiskaitymas naudojant "PayPal"

Pasirinkus šį apmokėjimą per „PayPal“ platformą ir patvirtinus užsakymą, Jūs būsite nukreipti į apmokėjimo langą, kuriame turėsite prisijungti prie savo "PayPal" paskyros, prie kurios yra pridėta Jūsų kreditinė kortelė arba banko sąskaitą. Paspaudus mygtuką "Apmokėti" mokėtina suma automatiškai bus nuskaičiuota iš Jūsų sąskaitos ir mes pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą. Mokėjimo įskaitymo laikas iki 5 min.
Svarbu! Pasirinkus šį mokėjimo būdą taikomas papildomas užsakymo administravimo mokestis, lygus 2,5% viso krepšelio vertės.

3. Atsiskaitymas bankiniu pavedimu pagal išankstinę sąskaitą-faktūrą

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą galėsite atsiskaityti tiesioginiu bankiniu pavedimu pagal atsiųsta išankstinę sąskaitą-faktūrą. Pateikus ir patvirtinus užsakymą elektroninėje parduotuvėje www.SportoTechnika.lt į užsakymo metu nurodytą el. paštą gausite informacinio pobūdžio laišką su prisegta išankstinio apmokėjimo sąskaitą-faktūrą ir rekvizitais apmokėjimui. Atlikdami apmokėjimą pagal rekvizitus mokėjimo paskirtyje būtinai nurodykite užsakymo numerį. Greitesniam užsakymo vykdymui atsakykite į laišką, kuriuo gavote išankstinę sąskaitą-faktūrą, ir prisekite apmokėjimo kopiją. Mokėjimo įskaitymo laikas gali užtrukti iki 24 valandų.
Svarbu! Pasirinkus užsakymo atsiskaitymo būdą „Atsiskaitymas bankiniu pavedimu pagal išankstinę sąskaitą-faktūrą“, prekes nėra rezervuojamos. Praėjus 2 dienoms (48 val.) nuo užsakymo patvirtinimo ir jo neapmokėjus, užsakymas automatiškai anuliuojamas.

4. Avansinis arba dalinis atsiskaitymas

Paslauga laikinai nepasiekiama. Atsiprašome už nepatogumus.

5. Atsiskaitymas "MasterCard", "Maestro", "VISA", "VISA Electron", "V PAY" kortelėmis

Pasirinkus šį mokėjimo būdą ir patvirtinus užsakymą, pirkėjas užtikrinto saugumo internetiniame puslapyje suveda savo duomenis, užrašytus ant pirkėjui priklausančios kredito arba debeto kortelės ir patvirtina mokėjimą ir yra nukreipiamas į jam kortelę išdavusio banko puslapį, kur bankas paprašo suvesti klientui į telefoną išsiųstą kodą ar kitu, priklausomai nuo banko, būdu užtikrinti, kad asmuo atsiskaito jam priklausančia kortele. Po sėkmingo banko patikrinimo, pinigų suma nurašoma nuo pirkėjo kortelės ir pervedama į pardavėjui priklausančią banko sąskaitą ir užsakymas iškarto bus pradėtas vykdyti. Mokėjimo įskaitymo laikas iki 5 min.
Svarbu! Pasirinkus šį mokėjimo būdą taikomas papildomas administravimo mokestis, lygus 2,5% viso krepšelio vertės.

6. "ESTO 3" mokėjimo būdas – galimybė už pirkinius atsiskaityti per 3 mėn. lygiomis dalimis

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą už pirkinius galite išsimokėti per tris mėnesius .Mėnesinį mokestį sudaro trečdalis pirkinių krepšelio kainos, pridedamas vienkartinis sutarties mokestis. Naudojantis „ESTO 3“ mokėjimo būdu, minimali pirkinių krepšelio vertė yra 60 eurų. Pateikę užsakymą su nurodytu mokėjimo būdu būsite nukreipti į „ESTO 3“ svetainę, kurioje turėsite atlikti tam tikrus veiksmus. Jei per pirmus 3 mėn. nuo sutarties sudarymo atsiskaityti nebegalėsite arba nebenorėsite, turėsite galimybę pakeisti sutarties sąlygas ir atsiskaityti per ilgesnį laikotarpį. Daugiau informacijos apie „ESTO 3“ >>

7. "ESTO Lizingas" mokėjimo būdas (nuo 60 €, sutarties terminas nuo 3 mėn. iki 4 metų)

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą galėsite sudaryti finansuojamą sutartį su ESTO Lizingu. Minimali finansavimo suma – 60 Eur. Sutarties terminas – nuo 3 mėn. iki 4 metų. Pateikę užsakymą su nurodytu mokėjimo būdu būsite nukreipti į ESTO Lizingo svetainę, kurioje turėsite atlikti tam tikrus veiksmus. Visas finansavimo galimybes galėsite matyti tiesiogiai – pildant paraišką. Jei atsakymas teigiamas ir Jūs sudarėte lizingo sutartį, mes, gavę patvirtinimą iš lizingo bendrovės, iš karto pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą. Daugiau informacijos apie „ESTO Lizingas“ >>

Jei neradote Jums tinkamo apmokėjimo būdo, prašome susisiekti su mumis tel.: +370 603 38038